همه چیز درباره ی کنکور منحصرا زبان 91
نحوه ثبت‌نام:
  1. داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون‌‌‌های آزمایشی مرحله ای و جامع می توانند با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و مراجعه به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjeshserv.com نسبت به ثبت نام اقدام و كد رهگيري دريافت نمايند.
  2. داوطلبان علاقمند به شركت در آزمون‌هاي آزمایشی مرحله‌اي وجامع‌در سراسركشور مي‌توانند از روز شنبه 6/6/89 لغايت روز سه شنبه 27/7/89 به يكي از باجه‌هاي پستي نزديك محل سكونت خود مراجعه و با پرداخت مبلغ 000/65 ريال (شش هزار و پانصد تومان) بابت وجه ثبت‌نام براي يک آزمون، کارت اعتباری ثبت نام و دفترچه راهنماي شركت در آزمون‌هاي آزمايشي را دريافت نمايند. داوطلبان لازم است با مطالعه دفترچه راهنما، به تعداد مراحل مورد نیاز کارت اعتباری تهیه و با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjeshserv.com اقدام به ثبت نام نمایند؛ به طور مثال، داوطلبی که متقاضی 8 مرحله می باشد، بایستی 8 کارت اعتباری خریداری نموده و با یک بار ورود اطلاعات برای تمامی 8  مرحله ثبت نام نماید .

در دفاتر پستي علاوه بر وجه ثبت‌نام به شرح فوق‌الذكر، مبلغ 000/10 ريال نيز به عنوان هزينه‌هاي توزیع دفترچه راهنما و کارت اعتباری ثبت نام مي‌بايست به متصدي پست پرداخت و رسيد دريافت گردد.

ثبت نام حضوری:
آن دسته از داوطلبانی که موفق به تهیه مدارک ثبت نام از باجه های پستی نشده اند، می توانند مستقیماً با مراجعه حضوری به دفتر شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی : تهران – خیابان کریم خان زند –خیابان میرزای شیرازی – خیابان شهید نژادکی (کامکار سابق) – روبروی کلانتری سنایی – پلاک 30 – طبقه زیر همکف – تلفن :88321455 نسبت به ثبت نام در این آزمون ها اقدام نمایند.

نكات مهم :

  1. در دفاتر پستي علاوه بر وجه ثبت‌نام (000/520 ريال براي هشت نوبت آزمون) و هزينه‌هاي کارمزد و ساير خدمات پستي (000/10ريال) تحت هيچ عنوان وجه ديگري از داوطلبان دريافت نمي‌گردد.
  2. ثبت‌نام آزمون‌هاي جامع نيز در اين مرحله انجام مي‌شود و اين ثبت‌نام منحصراً مربوط به آزمون‌هاي مرحله‌اي نيست.

    داوطلبان براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با تلفن‌هاي  88844791 الی 88844793 دفتر شركت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور تماس حاصل نمايند.

راهنمای نحوه ثبت نام  اينترنتی آزمون های آزمايشی مرحله ای و جامع:

داوطلبان پس از مراجعه به دفاتر پستی در سراسرکشور و خریداری کارت های اعتباری به تعداد مراحل مورد نظر خود، به آدرس سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjeshserv.com مراجعه و بر اساس توضیحات ذیل می بایست برای ثبت نام اقدام نمایند.

  1. داوطلب باید یکی از کارت ها را باز نموده شماره پرونده و رمز را وارد نموده سپس عبارت 6 کارکتری را که در قسمت انتهای صفحه نمایش داده شده با دقت وارد نموده و تأیید نماید تا به مرحله بعدی وارد شود.
  2. در این مرحله (گام) باید داوطلب اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و تأیید نماید تا به مرحله بعدی(گام) وارد شود.
  3. در این مرحله (گام) داوطلب می بایست صحت اطلاعات وارد شده را تأیید نماید.

نکته ای که در این مرحله (گام) قابل تأکید می باشد، این است که داوطلب به تعداد مراحلی که کارت تهیه کرده، آزمون انتخاب نماید؛ به طور مثال اگر شما 8 کارت تهیه کرده اید، می توانید از آزمون اول تا آخر را علامت بزنید؛ به عبارت ساده تر، برنامه ثبت نام طوری تهیه شده است که داوطلبان با یک بار ورود اطلاعات بتوانند برای هر تعدادی که کارت در اختیار دارند، ثبت نام آزمون را انجام دهند و نیازی به ورود اطلاعات برای هر کارت نمی باشد.
4- پس از تأیید اطلاعات وارد شده، به تعداد مراحلی که داوطلب آزمون علامت زده است، کادر ورود شماره رمز باز میگردد که داوطلب این شماره ها را در محل مربوط وارد نماید. لازم به ذکر است کارت اولی را که در گام اول داوطلب آن را استفاده کرده، در اینجا مجدداً رمز آن را وارد و تأیید نهایی نمایند.
5-  پس از تأیید نهایی و ذخیره اطلاعات، یک شماره پرونده و کد رهگیری به داوطلب نمایش داده می شود که این کد رهگیری و  شماره پرونده را داوطلب پرینت نموده و تا پایان آزمون ها نزد خود نگهداری نماید.

ذکر این نکته ضروری است که این کد رهگیری و شماره پرونده برای تعداد آزمون هایی می باشد که در این مرحله انتخاب نموده اید؛ به عنوان مثال، اگر شما 8  مرحله آزمون را در این مرحله ثبت نام کرده باشید این کد رهگیری برای 8 مرحله می باشد و نیازی به 8 کد رهگیری برای هر 8  مرحله نمی باشد.

شركت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

 

ثبت نام اينترنتي

 

آزمون های آزمايشی مهلت دريافت  مدارك از پست
و ثبت نام اینترنتی
تاریخ برگزاری آزمون وضعيت
مرحله ای مرحله اول

سه شنبه 89/7/27

جمعه89/8/14

مهلت ثبت نام تمام شد

مرحله دوم

سه شنبه89/8/18

جمعه89/9/12

در حال ثبت نام

مرحله سوم

سه شنبه89/9/9

جمعه89/10/10

در حال ثبت نام

مرحله چهارم

سه شنبه89/10/7

جمعه89/11/8

در حال ثبت نام

مرحله پنجم

سه شنبه89/11/5

جمعه 89/12/6

در حال ثبت نام

جامع

نوبت اول

پنج شنبه 89/12/12

جمعه 90/1/26

در حال ثبت نام

نوبت دوم

سه شنبه90/1/23

جمعه 90/2/23

در حال ثبت نام

نوبت سوم

سه شنبه 90/2/20

جمعه 90/3/20

در حال ثبت نام

+ نوشته شده در  سه شنبه هجدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 12:37  توسط گروه مشاورین خانم ها مقدم و سلطانی | 
 
Google Page Rank